úterý 1. prosince 2009

Co je nového?

Tak, co jsem si v uplynulých dnech koupila? Kromě věcí, na které jsem zapomněla:D jsou to tyto:

Kosmetika:

zkeva: Hydratační maska na obličej/opravdu se snažím každý měsíc svůj obličej hydratovat nějakou maskou. Myslí, že v tomhle věku by to měl dodržovat každý/, umělé řasy+lepidlo na řasy/preferuji: levnější řasy+kvalitní lepidlo/, pigment na oči /odstín Mocca/, pudr na obličej, tužka na obočí/G.S./, černá tekutá linka na oči/myslím, že Rimmel/ a především ta nejlepší maska na vlasy jakou si můžete dopřát, pokud chcete mít nádhernou barvu vlasů(to platí především pro Ty, co je mají barvené,samozřejmě) Miluji, když přípravek voní po kokosu(a tak je to i u této masky)Připomíná mi to dětské létní prázdniny ve slunné Itálii:-)
Gliss kur patří mezi moji rozhodně neoblíbenější značku péče o vlasy.. Toto jsou přípravky, které od této značky vlastním:


(dva šampony/jeden pro lesk, druhý pro regeneraci/,jeden denní a jeden noční regenerační sprej, dvě masky/regenerační a pro barvu vlasů/)Podívejte se jaké množství z mojí celkové vlasové kosmetiky tvoří tahle "gliss kur rodinka:D":

Dva laky na nehty. Zlatý a oranžový!!!(-nikdy bych neřekla, že si někdy takovou barvu koupím!!!!)


Černé sako(které jsem !potřebovala! už velmi dlouo,ale nemohla jsem sehnat dobře padnoucí. Tohle má navíc trochu strečový materiál, takže si mohu lehce vyhrnout rukávy a to já velmi ráda:))

Předposlední, co Vám chci ukázet jsou dvě čepice, které jsem si koupila za NEUVĚŘITELNÝCH 19,-Kč za jednu!!!!! Do teď tomu nemůžu uvěřit! Koupila jsem si dvě univerzální nebarvy. Jsou z měkkoučkého materiálu a vypadají krásně.. Mnohokrát děkuji kamarádce, která mě na ně navedla:-)

A na závěr, jako třešnička na dortu, moje nádherné podzimní zátiší:D:D
Hnědé kozačky(zásedně jsem si letos nechtěla kupovat už žádné na vysokém podpatku,ale nějaké, které mi budou opravdu pohodlné a na náledí se v nich nezabiju;)). K tomu jěště ve stejné barvě kožené rukavice.


Žádné komentáře:

Okomentovat