čtvrtek 8. října 2009

Nic nestíhám

Tak Vás zase po delší době zdravím...♥
Omlouvám se,za tu dobu,ale jsem teď ve čtvrťáku(jak asi většina z Vás ví:))a tak toho mám te
ď vážně moc:( Dnešní odpoledne bylo pro mě ve znamení odpočinku,protože zítra konečně z ničeho nepíšeme test.. a tak jsem vzala auto, penízky a jela si něco hezkého koupit. Tady to je: Koupila jsem si úžasné,sice trochu nepraktické, bílé boty v onchodě Deichmann. Sice jsem si nejprve chtěla koupit nějaké spíš pohodlné,ale když jsem viděla tyhle..:)) Budou se mi hodit k bílé bundě s kožíškem a starorůžovému kabátku..

Dále nádhernou tašku s třásněmi a cvočky, přes rameno. Úplně jsem se do ní zamilovala!Je velmi originální a ..tento styl zkrátka miluju! Indiání..:))


Koupila jsem si také nové náušnice-bronzové perly. Velmi se mi hodí ke spoustě outfitů.. Už takové mám,akorát v bílém provedení..
A v neposlední řadě jěště jedna maličkost-výživný lak na nehty. Nerada to přiznávám, ale stejně zřejmě musí být všem jasné(:-)),že když si lakuji nehty naprosto pravidelně už od prvákáku(což bylo před 4mi lety)tak je mám velmi zničené..lámou se,třepí se,... Několik regeneračních laků jsme už používala,teď zkusím tento:) Ze stejné řady mám jěště bělící lak a rychleschnoucí lak.

1 komentář: