čtvrtek 8. dubna 2010

Stuff which I like the most and use almost every day

Když se ráno probudím, jako první si samozřejmě opláchnu obličej studenou vodou. Poté nanesu na tampónek trochu pleťové vody clean and clear, kterou si pleť po noci pročistím.

tento, nebo tento:
Následuje nanesení krému Vichy aqua thermal z limitované edice(kterou jsem dostala od bráchy k Vánocům:))Zatímco krém nechávám vstřebat zvýrazním si obočí pomocí paletky Sephora.


Očí zvýrazním: černou tužkou na oči maybelline a tekutými černými linkami Rimmel. Nanesu dva stíny Mahatten(viz předchozí článek).Řasenku používám Magnum od Dermacol.


Nanesu make-up Maybelline(odstín Vanilla rose) a tvářenku téže značky(odstín Peach). Sypký pudr EssenceNebo make-up a pudr v jednom Manhatten.

Rty si namaluji rtěnkou Maybelline (nr. 742)

Použiji tuhý deodorant Adidas a toaletní vodu Miss O od Orflame.Večer make-up odlíčím obyčejným odličovacím krémem Ryor a na obličej nastříkám pleťovou vodu Lush Breath of fresh air.


Těsně před usnutím nanesu perfect base cream od Dermacol.


Šampon používám především tento od Loreal.


Toto jsou takové moje základní a nejoblíbenější výrobky, které používám. Často ale střídám různé stíny, barevné tužky na oči, make-upy, šampony apod. Pak je tu ještě řada, kterou používám na akné, ale o tom zase někdy jindy:)

4 komentáře:

 1. No teda Katy, moc dobrá inspirace, děkuji.)!
  Jinak Tvůj blog je ještě víc skvělý, než předtím. (+Nádherná úvodní fotka ze supermodels.)

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé ta voda z Lushe a krémík z Vichy vypadají úžasně!

  OdpovědětVymazat
 3. Nejvíc se mi libí voda od Lush, protože tu značku prostě miluju! =)

  OdpovědětVymazat