středa 29. prosince 2010

Chvilka pro zamilované

Lezou Vám zamilované řeči na nervy? tak text tentokrát raději přeskočte:)

heeej vy tam, zažily jste to už?! Ten pocit, že na Vás stále někdo myslí? Že se na Něj můžete kdykoliv s čímkoliv obrátit a On tu pro Vás vždycky bude? Že s Ním ležíte v noci v posteli a ládujete se klobásami, sýrem a čokoládou? Že chvilka -normálně trapného- ticha je s Ním nádherná? Že dokážete ležet hodiny vedle sebe a jen si povídat? Svěřovat si své sny, své pocity, zážitky, ... Že Vám odpustí i to nejhorší, co jste M
u mohla udělat a dá Vám druhou šanci proto, že Vás má tolik rád, přesto, že Mu ostatní radili, aby to nedělal? Že s Ním dostáváte neustále záchvaty smíchu v pravidelných intervalech? Že když potkáte kluka, který Vám připadá ošklivý, nevkusný,... vzpomenete si na Něj a jste na Něho pyšná? Stejně, jako když kráčíte ruku v ruce po nábřeží a On má na sobě ten nádherný černý kabát, uvázanou šálu kolem krku, originální brýle na očích a tašku přes rameno a kouká se Vám zamilovaně do očí? Že když se odlíčíte, tak Jemu se i pak líbíte? Že se často vzájemně přistihnete, jak na sebe jen tak, dlouze koukáte? Že Vám prostě proto, že Vás má rád, koupí růži? Že se i tak všední věci jako nákup nebo vaření s Ním za doprovodu Vámi notované melodie z Maxipsa Fíka proměňují v nezapomenutelný zážitek? Že Vám až nepřirozeně často připadá, že spolu nejste tři roky,ale týden? A že máte nas*ačku stejný trička, ale v jiný barvě a nepřijde Vám to divný? A ani to, že je na něm černoška s nahým prsem a na paragon od trička Vám propiskou napsali 2. jakost jenom proto, že stálo 29,-Kč ?

Já tohle zažila a zažívám a tolik bych přála, aby si něco podobného v životě přožili i ostatní. A nejlíp všichni! To by pak totiž na světě panoval mír a to jsem si jistá:)

20 komentářů:

 1. Katy napsala jsi to moc krásně! :) Já tohle taky prožívám a jsem za to velmi ráda! Není nic krásnějšího!! Super fotky moc vám to sluší! :) Mě se nejvíc libí ta poslední! Ta je úžásná. :)

  http://dasdushablog.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. NÁDHERA, NÁDHERA, NÁDHERA!!!!
  Jsem dojata a v depresi zároveň :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahojky Katy, já už to videu natočila, tak ti odpovim tady, doufam ze nevadi.. Nejpohodlnejsi obleceni? Asi dziny, cardigan, triko a satek nebo sala :))

  OdpovědětVymazat
 4. Ach .. Krásně jsi to napsala, Kačenko :) Sluší vám to .. A jsem ráda!

  PS. Viděla jsem Ráďu,teď o vánocích :D

  OdpovědětVymazat
 5. ah zavidim ti takoveho skveleho chlapa))
  klobouk dole)
  posledni fotka je nejlepsi!

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji Vám za komentáře!:)
  M, Ráďa mi to ihned hlásil v smsce:D Prej na Moravském předměstí jsi stála na zastávce:D :*

  OdpovědětVymazat
 7. To je hezké...V něco takovýho ani nevěřím.
  Jinak sluší Vám to :)

  OdpovědětVymazat
 8. Jeee já vám to tak přeju, škoda jen že na tom nejsem stejně:(

  OdpovědětVymazat
 9. Aaach, o co že trhneš rekord v rozplývacích komentářích :D ale ne, vždyť holky píšou pravdu ^^

  hehe vážně? :D Až se uvidíte, tak ho pozdravuj! ;D

  OdpovědětVymazat
 10. já se těším, až to zase budu zažívat :) moc ti to přeju a takovýho chlapa si važ, ten se jen tak nevidí...

  OdpovědětVymazat
 11. Fabulous :)

  LOVE
  minnja

  http://minnja.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 12. je to krasne a paci sa mi,ze sa o to delis takto s ostatnymi.myslim ze to vycari usmev na tvari kazdemu :) a paradne fotky :)

  OdpovědětVymazat
 13. Úžasná úvaha a pro mě také skutečností O.)

  OdpovědětVymazat
 14. Děkuji Vám za komentáře!:)
  Já věřím v to, že tohle si musí prožít téměř každý někdy v životě-a navíc když jde ještě o takové krásné blogerky-opravdu o Vás nepochybuji:)
  M, :D vyřídím :*

  OdpovědětVymazat
 15. Krásný! :) Bohužel já to tak ještě neměla nikdy

  OdpovědětVymazat
 16. Mám Vás hrozně ráda. Oba dva. Kam vejdete tam to ožije a naplní se to tam světlem a hlavně smíchem! Když se smějete nahlas, ať už spolu nebo jen ty nebo jen on, to stačí aby se smáli i ostatní, a nikdy v tom není žádná faleš.. Jste úžasný a vůbec si nedokážu představit že byste byli jeden bez druhýho... ♥ ♥ ♥

  OdpovědětVymazat
 17. jé, ty jsi to krasne napsala :) preju vám hodně štěstí.. vypadáte spolu nádherne :)

  P.s. a ty tricka jsou super .)

  OdpovědětVymazat
 18. Pěkný článek, jako z románu. Ten musí vykouzlit úsměv na líčkách i lidem, kterým "lezou zamilované řeči na nervy", jak jsi psala shora :-) ..
  Sluší vám to a přeji vám, aby i v novém roce vám to klapalo jako první týden, i když společně vplouváte do opět dalšího, nového roku :-) ..

  OdpovědětVymazat
 19. Krásné komentáře!-děkujeme všem!:)
  Eliško, krásně jsi to napsala, s Ráďou se z toho těšíme:*

  OdpovědětVymazat