neděle 9. května 2010

Svatý týden

Tedy ano. Mám svatý týden. Učím se téměř celý den a rychle se mi to krátí., totiž ve středu v 13.15 jdu na to. Mám strach, je mi špatně, nejím, nemůžu spát a už si prostě strašně moc přeju mít to za sebou. Mám tolik plánů! Dost řečí, tady jsou fotky mých posleních úlovků:) :Dnes nakoupeno: Béžové sako(vero moda 76,-Kč), top(vintage 36,-Kč). Sukni už mám déle(HM asi 59O,-Kč)
Taška ( NY 700,-), pásek(Orsay 200,-), romper(hrabák, nevím za kolik)
Tílko (DIY), Brýle(obchůdek ve Španělsku), taška (FF 340,-Kč)


Náušnice (aukro asi 150,-Kč), tričko (NY + vylepšeno mnou:D o zlaté nášivky u ramen)


Korále (vintage po Babičce), top (takko 150,-Kč. včera jsem na něj narazila. Už jsem na něj koukala dýl, ale za 400,- se mi nechtělo, tak jsem si počkala:))Nějaká kosmetika, červené slim kalhoty (hrabák-82,-Kč stejně jako) černá kabelka(39,-Kč).

..tady jsem Vám chtěla ukázat jak jsem si vydesignovala mobil:)) Stíny sladila s vůní a okem frontmana kapely The doors. :D

Rychle.
Nejúžasnější oběv: Garden collection bundička:) (z dětského oddělení-pro ně je to prostě jako bunda:D)
Pásek i cardigen po Babičce. Ach, jdu se učit..
Mějte se krásně a držte mi pěsti!:)

PS: Doufám, že jste si všimly v pozadí všudypřítomného nepořádku a učebnic. To je jasný důkaz, že maturitě věnuji pozornost! Tedy jestli mi jí nedají, předložím tyto fotografie:D

6 komentářů:

 1. Fíha mooc pěkný outfity!:))a máš pěkně polepenou zed za sebou..NICE!!!:DD

  OdpovědětVymazat
 2. nakúpila si si pekné veci

  veľa šťastia pri mature

  OdpovědětVymazat
 3. Inspirativní post! Strašně s Tebou soucítím, jsme na tom stejně. Až na to, že já jdu 27.5. .( Hodně štěstí krásko! Moc jsem si zamilovala to tričko se zlatými DIY nášivkami a hlavně ty náušnice! Nádherné. Hrozně mě ohromila cena béžového saka z vero moda! :O Jak jsi takový úžasný kus za tak bezkonkurenční cenu sehnala? Krásná je ta sladěná fotka i vylepšený telefon.) A F&F je strašně super, poslední dobou tak nakupuji čím dál častěji. Ta taška je krásná. .)

  OdpovědětVymazat
 4. All such amazing outfits!


  Just came across your blog. It is lovely!

  colormenana.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. wow...tvoje kvetinkove outfity su najlepsie!

  OdpovědětVymazat